0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 409 raste të reja me Kovid-19, nëntë të vdekur, 289 pacientë të shëruar

 Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 4.751 testime, ndërsa janë regjistruar 409 raste të reja me Kovid-19, nëntë të vdekur dhe 289 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle