0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 395 të infektuar, 245 të shëruar dhe 14 të vdekur nga Kovid-19

- Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.595 teste dhe janë regjistruar 395 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 245 pacientë, ndërsa kanë ndërruar jetë 14 pacientë, janë regjistruar edhe shtatë pacientë përmes "Termini im" me datë të vdekjes prej 5 shtator deri 10 tetor të këtij viti, informoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle