0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Regjistrohen 375 raste pozitive të Kovid-19 nga 2744 të testuar, 507 të shëruar dhe nëntë të vdekur

Nga 2.744 teste të bëra në 24 orët e kaluara, janë regjistruar 375 raste të Kovid-19, ndërsa nëntë persona kanë vdekur nga virusi dhe janë regjistruar 507 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle