0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 37 raste të reja me Kovid-19, 23 të shëruar, nuk ka të vdekur

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, 3.658 teste janë kryer në 24 orët e fundit, dhe janë regjistruar 37 raste të reja me Kovid -19: Shkup - 15, Tetovë - 8, Kumanovë - 4, Gostivar - 3, Kërçovë - 2, Manastir, Strumicë, Koçan, Radovish dhe Dibër - 1. Janë regjistruar 23 pacientë të shëruar nga: Tetova - 10, Shkupi - 4, Kumanova - 3, Kërçova - 2, Gostivari, Shtipi, Strumica dhe Koçani - 1. Nuk është raportuar asnjë vdekje, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle