0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 365 raste të reja me Kovid-19, 23 viktima dhe 551 të shëruar

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 365 raste të reja me Kovid-19, 551 të shëruar dhe 23 viktima, ka informuar sonte Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle