0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 329 raste të reja me Kovid-19, 200 të shëruar dhe 13 të vdekur në 24 orët e fundit

Regjistrohen 329 raste pozitive me Kovid-19 prej 3045 testimeve, 200 të shëruar dhe 13 të vdekur në 24 orët e fundit. Në mënyrë shtesë janë raportuar edhe pesë të vdekur me Kovid-19 nga sistemi Termini Im në periudhën nga 20 shtatori deri më 2 tetor 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle