0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 310 raste të reja me Kovid-19, një i vdekur dhe 284 pacientë të shëruar

 Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 2.609 teste, ndërsa janë regjistruar 310 raste të reja me Kovid-19, një i vdekur dhe 284 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle