0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 299 raste të reja të Kovid-19 dhe 32 viktima

Në 24 orët e fundit janë kryer 2.628 testime dhe janë regjistruar 299 raste të reja të Kovid-19: Shkup - 209, Kumanovë - 14, Gostivar dhe Kavadar – nga 10 tek secila, Strumicë - 9, Tetovë - 8, Dibrë - 7, Prilep dhe Veles – nga 5 tek secila, Ohër dhe Kërçovë – nga 4 tek secila, Strugë dhe Kratovë – nga 3 tek secila, Manastir dhe Radovish – nga 2 tek secila, Shtip, Koçan, Negotinë dhe Berovë – nga 1 tek secila, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle