0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 276 raste të reja me Kovid-19 prej 2.720 testimeve, kanë vdekur 10 persona dhe janë shëruar 249 pacientë

Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 276 persona me Kovid-19 prej 2.720 testimeve, 10 persona kanë vdekur dhe 249 janë shëruar, informoi Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti për shëndet publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle