0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 236 raste të reja me Kovid-19 dhe 252 të shëruar, nuk janë regjistruar të vdekur të rinj

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetësisë Publike, në 24 orët e fundit janë kryer 2.212 analiza, ndërsa janë regjistruar 236 raste të reja me KOVID-19 dhe 252 të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle