0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 227 raste të reja me Kovid-19, 111 të shëruar dhe 15 viktima

Janë regjistruar 227 raste të reja me Kovid-19 në vend, tregojnë të dhënat e ISHP-së për 24 orët e kaluara ku janë bërë 2 595 testime. Janë regjistruar 111 pacientë të shëruar dhe 15 viktima.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle