0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 202 raste të reja me Kovid-19, dy të vdekur dhe 201 pacientë të shëruar

Sipas të dhënave të  Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë kryer 2.285 teste, ndërsa janë regjistruar 202 raste të reja me KOVID-19, dy të vdekur dhe 201 të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle