0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 2.051 raste të reja me Kovid-19, shtatë të vdekur dhe 747 pacientë të shëruar

Sipas të dhënave nga Instituti për shëndet publik, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 6.353 testime, ndërsa janë regjistruar 2.051 raste të reja me Kovid-19, kanë vdekur shtatë persona dhe janë shëruar 747, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle