0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 195 raste të reja me Kovid-19 dhe 207 të shëruar, kanë vdekur dy persona

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 195 raste me Kovid-19, nga 2.249 testime të bëra. Kanë vdekur dy persona, ndërsa sipas Regjistrit  të personave të vdekur me diagnozë KOVID-19 nga TerminiIm, plotësisht është regjistruar një person i vdekur nga Ohri. Janë shëruar gjithsej 207 pacientë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle