0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 193 raste të reja me Kovid-19 dhe 97 pacientë të shëruar

Konform të dhënave të Institutit për Shëndet Publik (ISHP) në 24 orët e fundit janë bërë 894 testime, ndërsa janë regjistruar 193 raste të reja me Kovid-19 dhe 97 pacientë të shëruar. Nga numri i përgjithshëm i rasteve pozitive (193), janë regjistruar 49 riinfeksione.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle