0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 18.498 raste aktive të Kovid-19 në vend, protokolle të reja kovid për hyrje në Gjermani dhe Finlandë

Numri i rasteve aktive po rritet çdo ditë. Sipas të dhënave të publikuara dje nga Instituti i Shëndetit Publik, numri i tyre në vend ka arritur në 18.498, nga të cilët më shumë se gjysma – 9714 janë në Shkup. Po rritet edhe numri i riinfektimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle