0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 156 raste me Kovid-19, 10 të vdekur, 326 pacientë të shëruar

Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë kryer 1.309 testime, ndërsa janë regjistruar 156 raste të reja me KOVID-19: Shkup - 91, Kavadar - 19, Manastiri - 13, Prilep dhe Kumanovë - 8, Koçan - 3, Strugë - 2, Tetovë, Shtip, Ohër, Kërçovë, Gjevgjeli, Shën Nikollë, Kriva Pallankë, Dellçevë, Kratovë, Bogdanc, Demir Hisar dhe Makedonska Kamenica - nga 1

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle