0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 154 raste të reja me KOVID-19, 408 të shëruar dhe 12 viktima

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 154 raste të reja të Kovid-19, janë shëruar 408 pacientë, ndërsa është raportuar për 12 viktima.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle