0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQ

Regjistrohen 15 raste të reja Kovid-19, gjashtë të shëruar, nuk ka pacientë të vdekur

Sipas të dhënave nga Instituti për shëndet publik, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.550 testime, ndërsa janë regjistruar 15 raste të reja me Kovid-19 në: Shkup-10, Kumanovë dhe Dibër nga 2, Tetovë-1. Nuk janë regjistruar raste të vdekjes, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle