0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 118 raste të reja me KOVID-19, tetëmbëdhjetë të vdekur, 396 pacienë të shëruar

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë kryer 1.245 testime, janë regjistruar 118 raste të reja me KOVID-19, 18 të vdekur dhe 396 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle