0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrohen 107 raste pozitive nga 1668 testimeve, 19 të vdekur dhe 247 pacientë të shëruar të

Nga 1668 testime të bëra, për 24 orët e fundit, janë regjistruar 107 raste pozitive me Kovid-19, me çfarë numri i përgjithshëm i personave aktivë me Kovid-19 është 6.759. Janë shëruar 247 pacientë, ndërsa janë raportuar 19 të vdekur apo gjithsej nga fillimi i pandemisë 6.964 të vdekur nga virusi korona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle