0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.543 raste të reja me Kovid-19, 18 të vdekur dhe 1961 persona të shëruar

Në pajtim me të dhënat nga Instituti për shëndet publik, në 24 orët e fundit janë bërë 4.667 teste, ndërsa janë regjistruar 1.543 raste të reja me Kovid-19, 18 të vdekur dhe 1.961 pacientë të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle