0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.424 raste të reja me Kovid-19, 1.083 të shëruar dhe 15 viktima

Nga gjithsej 5.604 testime, janë regjistruar 1.424 raste të reja me Kovid-19. Nga numri i përgjithshëm i rasteve pozitive janë regjistruar 214 riinfektime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle