0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.250 raste të reja dhe 22 viktima nga KOVID-19

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.250 raste të reja me Kovid-19 nga gjithsej 8.192 testime, janë shëruar 265 pacientë, ndërsa është raportuar për 22 viktima, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle