0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.222 të infektuar me Kovid-19, 1.502 të shëruar dhe 31 të vdekur

Janë regjistruar 1.222 të infektuar me Kovid-19 në 24 orët e fundit, janë shëruar 1.502, ndërsa jetën e kanë humbur 31, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle