0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.172 raste me Kovid-19, 553 të shëruar dhe 12 të vdekur

Në 24 orët e fundit nga 4.021 testimet e bëra janë regjistruar 1.172 raste të reja me Kovid-19, si dhe 553 pacientë të shëruar dhe 12 të vdekur, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle