0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjistrohen 1.171 raste të reja me Kovid-19, gjithsej 10 të vdekur dhe 204 pacientë të shëruar

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 1.171 raste të reja me KOVID-19, janë shëruar 204 pacientë, kanë vdekur  gjashtë persona, ndërsa katër janë paraqitur  sipas regjistrimit të personave të vdekur nga TerminiIm,  njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle