0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Regjistrohen 1.081 raste të reja me Kovid-19 prej 6.802 testimeve, 15 të vdekur të moshës prej 37 deri 79 vjeçarë

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 1.081 raste të reja me Kovid-19 prej 6.802 testimeve të bëra, 15 pacientë kanë vdekur dhe 91 janë shëruar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle