0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrimi i suksesshëm, rezultate për gjashtë muaj

Gjithsej 1.832.696 persona, 568,175 amvisëri dhe 837.255 banesa u regjistruan me Regjistrimin që përfundoi zyrtarisht dje, ndërsa zgjati 26 ditë, duke filluar nga 5 shtatori.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle