Ballkan SQBallkan.portal SQ

Regjistrimi i popullsisë në Shqipëri në tetor, deklarimi për përkatësinë etnike, fetare dhe gjuhën sipas vullnetit të lirë

Regjistrimi i popullsisë dhe amvisërive në Shqipëri si një operacion statistikor i cili u shty vitin e kaluar për shkak të pandemisë kundër Kovid-19 do të realizohet në tetor të këtij viti dhe do të kushtojë 16 milion euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle