0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Regjistrimi e mori intensitetin e dëshiruar, ESHS nuk pret vështirësi deri në fund

Pa kurfarë pengesa dhe problem, me intensitetin e dëshiruar po zhvillohet regjistrimi I popullatës dhe objekteve. Nga Enti shtetëror I statistikave janë të kënaqur edhe nga tempoja edhe nga puna e regjistruesve, ndërsa Qeveria pret që regjistrimi të vazhdojë me dinamikën e paraparë dhe të gjitha aktivitetet të përfundojnë me sukses deri më 30 shtator.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle