0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjistrimi do të jetë i suksesshëm, pohon Zaevi, Mickoski thotë ka probleme

Kryeministri dhe lider i LSDM-së, Zoran Zaevi është i bindur se regjistrimi do të përfundojë me sukses, kundrejt kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski i cili konsideron se ka probleme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle