0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistrimi 2021 po zhvillohet me intensitetin e dëshiruar, normalisht pa asnjë ndërprerje dhe problem, dje u regjistruan mbi 93 mijë njerëz

Deri në orën 20:00 mbrëmë janë regjistruar 512,457 persona, 158,519 familje dhe 212,464 apartamente. Pjesëmarrja masive tregon ndërgjegjësimin dhe përgjegjësinë e secilit prej nesh për të kontribuar në mbledhjen e të dhënave, të rëndësishme për krijimin e një të ardhmeje të përbashkët. Qeveria pret që regjistrimi të vazhdojë me dinamikën e planifikuar dhe të gjitha aktivitetet të përfundojnë me sukses deri më 30 shtator, njoftoi në konferencën e sotme për shtyp zëdhënësi i qeverisë Dushko Arsovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle