0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Regjistrimi 2021 – për nëntë ditë janë regjistruar mbi gjysmë milioni qytetarë

Mbi 500 mijë qytetarë janë regjistruar në nëntë ditët e para të Regjistrimit të popullatës dhe objekteve 2021. Derisa Enti shtetëror për statistika, vlerëson se regjistrimi vazhdon me intensitetin dhe tempon e dëshiruar, kryeministri Zoran Zaev pret që ai të përfundojë me sukses deri më 30 shtator.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle