0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Regjistri qendror me kohë të vazhduar pune për parashtrimin e paraqitjeve për zgjedhjet lokale

Regjistri qendror, respektivisht zyret rajonale për regjstrim, të dielën, të hënën, të martën dhe të mërkurën do të punojnë me kujdestari dhe kohë të vazhduar të punës, për shkak të afateve për parashtrimin e paraqitjeve pë zgjedhjet e ardhshme lokale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle