Lajme nga komunat SQShkup SQ

Regjim të posaçëm të komunikacionit nesër dhe të mërkurën në Shkup

Nesër dhe të mërkurën do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit në Shkup, informojnë nga MPB-ja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle