0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup për shkak të vizitës së presidentit polak Andzhej Duda

Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi se për shkak të vizitës zyrtare të presidentit polak Andzhej Duda sot dhe nesër do të vendoset regjim i posaçëm i komunikacionit nëpër pjesët qendrore të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle