0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjim i ndryshuar i trafikut nesër në Shkup

Për shkak të protestës së paralajmëruar në Shkup e cila duhet të fillojë nesër në orën 13:30 nga sheshi "Skënderbeu" që më pas të vazhdojë drejt zyrës së BE-së, me etapa do të jenë të mbyllura për komunikacion bulevardet "Goce Dellçev", "Ilinden" dhe "Klimenti i Ohrit".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle