0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Regjim i ndryshuar i komunikacioni për shkak të protestave

Për shkak të paralajmërimit për dy protesta në Shkup prej orës 10:30 me etapa do të jenë të mbyllura për komunikacion bul. “Goce Dellçev” në shtrirjen në rr. “Bellasica” drejt bul. “Ilinden” dhe bul. “Ilinden” në shtrirjen nga bul “Goce Dellçev” deri tek bul. “Klimenti i Ohrit”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle