Ballkan SQBallkan.portal SQ

Refugjatët nga Ukraina deri më 1 qershor duhet t’i lëshojnë hotelet bullgare

- Dhjetëra mijëra refugjatë ukrainas të cilët janë në pushimoret bullgare në Detin e Zi do të duhet të largohen deri më 1 qershor për shkak të subvencioneve të ulura qeveritare dhe fillimit të sezonit të pushimeve të verës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle