0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Reali më i mirë se Juventusi, Barcelona nga Nju Jorku

Gjigantët spanjoll të futbollit Real Madrid dhe Barcelona kanë shënuar fitore në ndeshjet miqësore në turneun parasezonal amerikan pasi kampioni aktual evropian ka qenë më i suksesshëm nga Juventusi me 2-0, derisa klubi katalunas me rezultatin e njëjtë ka mundur Nju Jorkun.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle