Futboll SQSport SQ

Reali dëshiron të zvogëlojë pagën e Modriqit, lojtari kërkon 12,5 milion euro në vjet

Menaxhmenti i Real Madridit dhe futbollisti kroat Lluka Modriq po negociojnë për kontratë të re. Sipas gazetarit Xhanluka Di Marcio, bëhet fjalë për vazhdimin e kontratës aktuale edhe për një sezon.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle