0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQTenis SQ

Reali dëshiron të organizojë ndeshje mes Federerit dhe Nadalit në stadiumin e rinovuar Bernabeu në vitin 2023

Real Madrid dëshiron të organizojë një ndeshje mes Roxher Federer dhe Rafael Nadal në stadiumin e rinovuar Santiago Bernabeu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle