Futboll SQSport SQ

Real Madridi nuk do ta largoj Joviqin këtë sezon të dimrit për shkak mungesës së Benzemës dhe Marijanos

Sulmuesi Lluka Joviq nuk do të largohet nga Real Madridi këtë verë, kumtoj “Marka”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle