0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Real Madridi, Barcelona dhe Juventusi duan të luajnë seri ndeshjesh miqësore në SHBA gjatë verës

Klubet e mëdha evropiane në futboll, Real Madrid, Barcelona dhe Juventus mund të luajnë ndeshje miqësore në SHBA. Klubet të cilat vazhdojnë ta mbështesin idënë e Superligës duan të organizojnë seri të ndeshjeve miqësore gjatë verës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle