0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Reagimi i Komisionit për çështje historike dhe arsimore për dorëheqjen e anëtarit Vanço Gjorgjiev

Pjesa maqedonase e Komisionit multidisiplinar të ekspertëve për çështjet historike dhe arsimore midis Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë doli me reagim me rastin e komunikatës së anëtarit të Komisionit, prof. Dr. Vanço Gjorgjiev, për dorëheqjen e tij.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle