0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Reagim i VMRO-DPMNE-së për qëndrimet e Stefan Bogoevit për “Utrinski brifing”

Propozojmë që të hiqet qeveria teknike që piuni Kovaçevski të inkurajohet dhe të shkojë në zgjedhje, me gjithë Spasovskin që do t'ia mbajë frikën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle