0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Reagim i VMRO-DPMNE-së në kumtesën e kabinetit të presidentit Pendarovski

Çfarë debakli – Stevo Pendarovski ka porositur me paratë e qytetarëve, ka paguar dhe me të punësuarit nga kabineti i tij lavdërohet se ka qenë njeri i popullit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle