0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Reagim i VMRO-DPMNE-së në deklaratën e Petre Shilegovit

Nëse Shilegov nuk mund të besojë në projektet të cilat i ofron kandidati për kryetar komune të Shkupit, Danella Arsovska, atëherë ai është problemi i tij personal dhe këtu nuk mund t’i ndihmojmë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle