0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Reagim i MSH-së për akuzat në media

Ministria e Shëndetësisë informon se mbrëmë në disa media janë publikuar informacione të pasakta se Klinika për sëmundje infektive dhe gjendje febrile gabimisht ka dërguar trup të pacientit të vdekur tek një familje në Vrapçisht të Gostivarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle